wz[22.02.2008] - !!! AKTUALIZACE !!!


 Ty VOE,
jak je to dlouho co jseme nezaktualizovali web? Dlouho, proto Vám přinášíme aktuální novinky, doplníme web o nějakou tu fotografii a bannýrek.Přibyli i další recenze a rozrostli se nám i odkazy na naše kamarády a oblíbené kapely....

  ////CD VICTIMS - HORKÉ novinky ohledně plánovaného vydání našeho CD, původně mělo být vydáno 3 way split CD, ale díky ostatním kapelám, které od smlouvy odstoupili, tak jsme dostali nabídku na MINI CD, oč jde ? Prakticky bude vše jak mělo být, akorát na cd, krom slíbených 16 minut najdete cca 25 minut [+ bonus v podobě živé skladby] toho co z nás vyleze. Céle to musíme spunktovat do konce měsíce března [+, -] a pak poslat Grodhaisn Production.O obal se postará dílna Abnormal Arts a vy se těšte........ zde.

  ////KONCERTY - Moc děkujeme všem co přišli, nebo se chystají na náš koncert. V sekci s koncertama naskákaly nové datumy. Všem pořadatelům [Paulo, Hami, Hobluda, Ntey rcds.] moc děkujeme. Je to fakt BOMBA !!!! GIGS.

  ////MERCHANDISE - Je tu nová várka MERCHANDISE, tentokrát jsme se rozhodli oslovit skutečného profesionála, děkujeme moc Shindymu, opravdu super práce. Vy posudte sami v sekci MERCH.

  ////PROMO PHOTOS - Brzy si budete moci na koncertech vzít i naše kalendáře, společně s Anubisethem s Abnormal Arts jsme nafotili nové promo fotky a nechali jsme si udělat kalendáře. ČEKNI ten kalendář čéčé !.
[29.11.2007]

    U nás se nic velkého neděje, makáme na novém split CD. Připravujeme VICTIMS nášivky a buttony a těšíme se na nový rok.
    Máme naplánované nové koncerty, které již brzy zaktualizujeme, neb máme připravenou novou koncertní show !!!
    Přidali jsme nějaké fotky a recenze na kocerty a CD, vše hledejte v patřičných sekcích !!! Jsme rádi, že máme tak perfektní FANS, děkujeme za vaši neutuchající podporu, zejména všem BANDZONE fanouškům !!!

[3.11.2007] - Victims zdraví All Sick Fans

    Máme za sebou několik super koncertů, kde jsme se zpřátelili se spousty výbornými lidmi a kapelami (Attack Of Rage [SK], Ingrowing, Sanatorium [SK], Abysmal Torment [MALTA], Feble Minded, Iborned Lycantrophy...)
    TBC - Po delší odmlce je zpět "nejůžasnější, nekrásnější a nejvíc undergroun" brutální zine TUBERCULOSIS ISSUES #7, ve kterém najdete mimochodem i rozhovor s VICTIMS. Krom kvalitního počteníčka je k dispozici kompilační CD GRODHAISN PRODUCTION, na kterém najdete již avízovanou naší new skladbu. K dostání zde.

[28.10.2007]

    V tuto chvíli se zavírame do studiam, kde pro vás dáváme dohromady novej material, který by měl podle plánu spatřít světlo světa začátkem roku 2008 pod hlavičkou GP.
    Dále bychom chtěli poděkovat celé Tubeře a zvláště Mr.Hobludovi za úplně všechno co pro Victims a celou UG scénu dělají... DÍK!!! Neopomínáme našeho bose PIGIHO z GP.
    Dnešní poslední novinkou a zároveň překvapením jsou new victims merchandise, které pro vás připravilo studio Abnormal Arts. K dostání na mejlu abnormalarts@email.cz. Viz sekce merch.

[19.09.2007]

    Mám tu pro vás opět nějaké novinky. Jedna z nejžhavějších je nahrání nové skladby Blood Saturated For Ever. Tato skladba se oběví na kompličním CD známého zinu Tuberculosis, koncem října bude k mání.
    Na přelomu roku by mělo spatřit světlo světa nové 3 WAY splitko, na kterém se oběví Morbidium, Mortall Infected a Victims, celé si to pod hlavičku vezme Grodhaisn produstion, se kterým jsem se dohodli na vydání.
    Tak a konečně jsme se zmátořili a obědnali novou várku triček, brzy se oběví na webu. Krom toho máme nové samolepy a kalendáře. Čekujete sami....

[30.08.2007]

    je konec prázdnin, školáci zalezou do lavic a Victims do zkušebny, kde se pro vás připravuje 3way split se slovenskými Morbidium a Itata Tutata, který by měl vyjít na konci tohoto roku u Grodhaisn Production. Najdete na něm 15 minut zla a té největší brutality, co jsme schopni vyplodit.
    Krom toho jsme se opět probudily ke koncertní činnosti, můžete si prohlednout v sekci "shows", rádi vás na některé akci uvidíme a pokecáme.
    Koncem měsíce září by jsme měli mít k dostání trika, nášivky a samolepy ! Tohle vše najdete na stránce s merchandise. Nebojte se napsat.

[10.07.2007]

    Není tomu ani pár hodin, co jsme se vrátili z německého Cottbusu, kde jsme měli tu neuvěřitelnou možnost zahrát si, dnes už s kamarády Mucopus [USA], Mincing Fury a Pigsty.
    Kapely jeli evropské tour a my jsme měli příležitost se s nimi svést na dvou zastávkách a to 8.7. v Chomutově a 9.7. v Cottbusu. Byl to neuvěřitelnej zážitek, Victims se poprvé podívaly mimo ČR a sklidili jsme navísost velký potlesk.
    Chtělo by to více takovýchto akcí. Jinak chválim Chomutovské fans, co dorazily 8.7. do Kotelny, věřím, že nikdo zklamanej nebyl...

     

[10.06.2007]

    Velice vydařená akcička, se slovenskými bratry Surgical Dissection, za jejich tour zastávku vděčíme panu Prokošovi z NTEY. Nikdy jsem neměl možnost Surgicaly počuť, proto jsem se na koncert těšil. Muzika mě opravdu ohromila, sice jsme musely zaskočit zpěváka, jelikož si během tour někde nechal hlas, velká škoda, ale i tak zabijácká grupa.

[12.05.2007]

    První koncert po více, jak roční pauze, VICTIMS jsou zpět, novej reprtoár, který více vraždí a nenechá v klidu, opět dva vokály, máte se na co těšit.
    12.5. v Jirkovském klubu Jeens, společně se s námi představí další tři kapely, Toxin Mass Action, Fam Tim Kim,Chemical Secrete. Celá akce začne úderem 18:00 a je to celé grátis.
    Během koncertu si budete moct koupit metalové hadříky z našeho sekáče.....